Augstas kvalitātes iekšējās un ārējās palodzes

LV RU

Ārējās skārda palodzes

Ārējās palodzes no cinkotā tērauda

Vairumtirdzniecībā un mazumtirdzniecībā piedāvājam ārējās palodzes no cinkotā tērauda (ir trīs pārklājumu veidi: PURAL, PVC, PE).

Nodrošinām pilnu pakalpojumu kompleksu: Cenu piedāvājuma gatavošana, izgatavošana pēc izmēriem, preču piegāde (pastāvīgiem klientiem bezmaksas piegāde).

Skārda palodzes CENAS

Maks. platums1.25 m
Maks. garums3.10 m

ārējās palodzesārējās palodzes no cinkotā tērauda

 

 

 

 

 

 

 

Mēs piedāvājam trīs ārējo palodžu pārklājumu veidu, ka arī pie mums jūs varat iegādāties cinkota tērauda ārējās palodzes bez papild pārklājumiem.      

Palodžu pārklājumiem piemīt sekojošas īpašības: RR, RAL katalogs
•    Ir piemērotas dažādiem laika apstākļiem,
•    Ir izturīgas pret koroziju
•    ir  izturīgas pret UV stariem 
•    Izturīgas pret mehāniskām iedarbēm,
•    ir viegli  un ātri tīrāmas
•    zemas cenas.

Ārējās palodzes var iegādāties ar PVC, Pural un PE pārklājumu, kas nodrošina palodzes ilgāku mūžu. Palodžu krāsu gamma ir plaša klāsta pēc RR kataloga, kā arī varam nokrāsot ar pulverkrāsošanu Jums vajadzīgajā krāsā pēc RAL kataloga.

PURAL
PURAL – pārklājums, kas veidots uz poliuretāna bāzes .Ir brīnišķīgs materiāls. Puralu raksturo augsta izturība pret UV starojumu  un ļoti laba  mehāniskā izturība. Šī veida pārklājumam ir zīdaini matēta virsma 50 mikronu biezumā, kam ir augsta izturība pret koroziju, izbalēšanu un mehāniskiem bojājumiem.

Plastizols (PVC)
Plastizols (PVC) – pārklājums, kurām ir laba izturība pret koroziju. Tas ir dekoratīvs polimērs. Plastizols ir  viens no materiāliem, kurām ir  vislabākā izturība pret mehāniskiem bojājumiem, bet tāda veida pārklājumiem  ir  ļoti zema izturība pret temperatūras izmaiņām un UV stariem.

Poliesters (PE)
Poliestrs  (PE) – cenu ziņā ir viegli pieejams pārklājums, kuru  izmanto  virsmām, kas neprasa īpašu kopšanu. Poliesteru var raksturot, kā materiālu, kuru neietekmē temperatūras izmaiņas un korozija, bet šī pārklājuma veidam ir zema izturība pret mehāniskiem bojājumiem.